top of page
babyfacebeyaz.png

Neden BabyFace Ultra?

Medikal cihaz olup klinik ortamında uzman hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

Baby Face Ultra Nedir ?

Kullanıcılar bunları da sordu

İlk seanstan itibaren cildin yenilenmesini, gençleşmesini sağlayan Baby Face Ultra (Thulium Lazer) ile bebek gibi bir cilde kavuşmak istemez misiniz?

Saf C vitamini ve yüksek kolajen desteği sayesinde cildinizi zamanın izlerine karşı koruma altına alan Thulium Lazer destekli Baby Face Ultra cilt bakımı hakkında sıkça sorulan … soruyu sizin için yanıtladık.  

 

1) Baby Face Ultra nedir?

Baby Face Ultra, saf içerikli dermokozmetik ampuller ile Thulium Lazer etkisinin bir arada kullanıldığı son derece etkili bir cilt yenileme, gençleştirme ve bakım sistemidir.

2) Lazer ile Baby Face Ultra arasındaki fark nedir?

Baby Face Ultra komplike bir cilt bakımı sistemidir. Diğer lazerli uygulamalara oranla işlem sonunda cilt çok daha kızarır ve neredeyse acısızdır. Thulium Lazer, cildi hırpalamadan binlerce mikro kanal açar. Bu kallardan cilt altı dokulara iletilen antioksidanlar, aydınlatıcı serumlar ve anti-aging etkili içerikler başka bir lazer cilt bakımında söz konusu değildir.

3) Baby Face Ultra hangi cilt tipleri  için uygundur?

Baby Face Ultra tüm cilt tipleri için uygundur. Her yaştan kadın ve erkek, Baby Face Ultra ile cildi canlandırabilir, yaşlanma karşıtı koruma sağlayabilir.

4) Baby Face Ultra (Thulium Lazer)  nasıl yapılır?

Cildin yaşına ve gereksinimlerine göre uygulamada kullanılacak, Baby Face Ultra için özel olarak üretilmiş, saf içerikli serumlardan hangilerinin kullanılacağı belirlenir. Ardından lazer atışları ile cilde mikro kanallar açılır ve hazırlanan serumlar deri altı dokulara ulaşacak şekilde cilde yedirilir. Anestezi kullanılmaz. Tek seans ya da kişiye özel hazırlanan protokoller takip edilebilir.

5) Baby Face Ultra hangi amaçla yapılır?

Cilt rengini açan ve ince kırışıklıkların görünümü hızlı bir şekilde azaltan Baby Face Ultra; cildi sıkılaştırma, gözenek sıkılaştırma, cilt canlandırma, ton farklarını giderme, akne izleri ve leke tedavisi gibi birçok amaçla kullanılmaktadır.

6) Baby Face Ultra neye iyi gelir?

Solgun yüz birçok kadının en büyük sıkıntısıdır ve Baby Face Ultra cilt canlandırmaya çok iyi gelir. Baby Face Ultra öncesi ve sonrası cildinizi ve kendinizi çok daha genç ve canlı bulacaksınız.

7) Baby Face Ultra yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenler?

Baby Face Ultra öncesi ve sonrası nasıl bir değişim olduğunu daha net görebilmek için yüzünüzün fotoğraflarını çekmek dışında bir de orijinal içerikler kullanan bir klinik seçmeye özen gösterin.

8) Baby Face Ultra yaptırdıktan sonra dikkat edilmesi gerekenler?

Baby Face Ultra sonrası sosyal ve iş hayatınıza dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz. Güneş kremi kullanmak dışında herhangi hassas bir durum söz konusu değildir.

9) Baby Face Ultra seansı ne kadar sürer? 

Cildin hazırlanması ve uygulamanın tamamlanması ortalama 20 dakika kadar sürer. Baby Face Ultra en hızlı ve en etkili yeni jenerasyon cilt bakımı sistemidir.

10) Kaç seans Baby Face Ultra yaptırmalıyım?

Genellikle 4 seans BabyFaceUltra ile cilt gençleştirme ve sıkılaştırma tedavileri uygulanmaktadır. Ayrıca tek seans olarak da kullanılabilir. 4 seanslık protokol sonrası 3-6 ay ara ile uygulama tekrar edilerek, yaşlanma karşıtı koruma desteklenebilir.

11) Tekrar ne zaman Baby Face Ultra yaptırabilirim?

4 seanslık protokol 10 gün ara ile uygulanır. Daha sonra tekrar edecek seanslar için en az 1-3 ay geçmiş olması gerekir. Son kararı cilt uzmanınız ile birlikte vermekte fayda var.

12) Baby Face Ultra etkili mi?

Baby Face Ultra (Thulium Lazer) son derece etkili, müşteri memnuniyeti en yüksek cihazlı cilt yenileme sistemidir diyebiliriz.

13) Baby Face Ultra sonuçları kalıcı mı?

Baby Face Ultra sonuçları uygulanan protokole ve cildin yapısına göre kısa ve orta vadede kalıcı uygulamalardır. Belli aralıklarla işlemin tazelenmesi gerekir.

14) Baby Face Ultra yaş sınırlaması var mı?

18 yaşından küçüklere lazerli uygulamalar önerilmez. İleri yaşlar için bir sınırlama yoktur. Yetişkin kadın ve erkek Baby Face Ultra ile gençleşebilir.

15) Baby Face Ultra advanced mod nedir?

En az 3-4 seantan oluşan Baby Face Ultra Advance, yoğun bir etki elde etmeyi hedeflediğimiz uygulama modudur. Daha çok anti-aging ya da yoğun leke tedavilerinde kullanılmaktadır. Baby Face Ultra Advance, yüz gençleştirme uygulamaları arasında en popüler işlemlerden biridir.

16) Baby Face Ultra easy mod nedir?

Easy mod sayesinde Baby Face Ultra’yi güzellik rutinlerinizin içine dahil edebilirsiniz.

Baby Face Ultra Easy, cilt sağlığı yerinde ve yaşı genç kişilerin cilt bakımı olarak tercih edebileceği tek seferlik  uygulama modudur. 
 

17) Baby Face Ultra advance ve easy mod arasında ne fark var?

Easy mod tek seferliktir, değişen aralıklarla uygulanır; advance, arka arkaya ve belli gün aralığında uygulanan bir protokoldür. Advance, belli bir cilt sorunu üzerine odaklanılan tedavilerde tercih edilir; easy, etkili bir cilt bakımı olarak kullanılır. 

18) Baby Face Ultra  cilt bakımında kullanılan saf içerikler nelerdir?

Saf formda A vitamini, saf formda C vitamini, Hyaluronik asidin saf formu olan Resveratrol ve cilt onarımında kullanılan Traneksamik Asit, Baby Face Ultra uygulamasında kullanılmak üzere için özel olarak üretilen saf serum ve solüsyonlardır.

19) Baby Face Ultra leke tedavisinde etkili mi?

Baby Face Ultra lekesiz, porselen gibi bir cilt elde etmemizi sağlar. Leke tedavisinde oldukça etkili bir cilt bakımıdır. 

20) Baby Face Ultra  kırışıkları gideriyor mu?

Evet, Baby Face Ultra cildi sıkılaştırır ve ince kırışıklıkları giderir. Cilt gergin ve daha sıkı bir hale gelir; yüz ifadesi gençleşir.

21) Baby Face Ultra gözenek sıkılaştırmada işe yarıyor mu?

Gözenek sıkılaştırma, Baby Face Ultra uygulamasının sıklıkla kullanıldığı tedaviler arasındadır.

22) Baby Face Ultra Ton farklarını dengeler mi?

Cildinizde ton farklarından rahatsız oluyorsanız Baby Face Ultra ile bebek gibi ışıl ışıl bir cilde kavuşabilir, ton farklarına kolayca veda edebilirsiniz.

23) Baby Face Ultra cilt sıkılaştırma etkisi var mı?

Baby Face Ultra sonrası cilt, yüksek oranda kolajen sentezine girer. Bu sayede ciddi bir gençleşme ve sıkılaşma elde ederiz.

24) Baby Face Ultra anti aging koruma sağlar mı?

Hem yüz gençleştirmede hem de yaşlanma karşıtı korumada tercih edilecek en etkili cihazlı cilt bakımı sistemidir. Düzenli olarak uygulandığı takdirde anti-aging koruma sağlayacağına emin olabilirsiniz.

25) Baby Face Ultra zararlı mı?

Saf ve temiz içeriklerin, hassas bir lazer uygulaması ile kombine edildiği Baby Face Ultra, FDA onaylı son derece güvenli bir uygulamadır.

26) Yazın Baby Face Ultra yapılır mı?

Baby Face Ultra, dört mevsim uygulayabileceğiniz, efektif bir cilt bakımı sistemidir. Özel günler, düğün nişan gibi daha taze görünmek istediğiniz organizasyonlardan ya da tatile çıkmadan önce Baby Face Ultra ile cildini yenileyebilirsiniz.

27) Baby Face Ultra hangi cilt  bakımları ile kombine edilir?

Genellikle tek başına oldukça etkili bir cilt bakımı olmasına karşılık yoğun ve derin yerleşimli leke tedavilerinde, cilt sarkmaları ve kırışıklık gidermede diğer cilt bakımları ile kombine olarak kullanıma uygundur.

28) Baby Face Ultra fiyatları ne kadar?

Baby Face Ultra fiyatları belli bir standartta seyreder. Çok düşük bütçelere itimat etmeyiniz. Detaylı fiyat bilgisi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

15-min.png
5439-1-min.png
bottom of page