top of page
Varlık 6.png

Thulium Lazer Destekli Leke Tedavisi ve Cilt Yenileme

Medikal cihaz olup klinik ortamında uzman hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

Çapa 1
shutterstock_1290099613 kopya_edited.png
Varlık 4.png
6 ampoules with black CK.png
Thulium Lazer Destekli Leke Tedavisi ve Cilt Yenileme
Varlık 4.png
Varlık 7_300x.png
Varlık 6_300x.png

BABY FACE ULTRA™, 1BABY FACE ULTRA™, 1927 nm Thilium Lazer ve özel formülasyona sahip Dermokozmetik içeriklerin bir araya geldiği yeni nesil bir cilt yenileme sistemidir. Ülkemizde BABY FACE ULTRA™ markası ile piyasaya arz edilen LaseMD Ultra, dermokozmetik içeriklerin ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak cildi içten dışa doğru onarır.

Varlık 9_300x.png

Yaşlandıkça cilt geçmişin izlerini yansıtır!

Güneş hasarı, stresli zamanlar, hormonal değişiklikler ve hatta yiyecek tercihlerimizin hepsi cildimizin görünümünü negatif etkileyebilir. Aynaya baktığınızda cildinizin yorgun, donuk, pürüzlü veya görünmesini istediğinizden daha yaşlı bir yansıma veriyorsa, Babyface ULTRA™ tekrar sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşmak için ihtiyacınız olan tek tedavi olabilir. The Laser Skin Center / Med Spa tarafından sunulan bu devrim niteliğindeki lazerli cilt gençleştirme tedavisi, yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur ve cildinizin canlılığını minimum iyileşme süresi olmadan size geri sağlar.

Lasemd™ ULTRA'nın konsepti, nazik bir lazer tedavisini, sinerjik olarak cildi canlandıran ve özel olarak tasarlanmış aktif ve etkili ajanlarla birleştirmektir.

Babyface ULTRA dalga boyunu diğerlerinden ayıran birkaç benzersiz özelliği vardır. Histolojik olarak, thulium tedavisi ablasyondan daha fazla doku pıhtılaşması gösterir. 1.927 nm dalga boyu ile tedavi, epidermise kanallar açarken stratum corneum yapı iskeleleri bozulmadan kalır; bu, ürünlerin cilt tarafından emiliminde benzersiz bir etkinlikdir. Klinik olarak, pigmentasyon, fotohasar, ince dokusal anormallikler ve aktinik hasar dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan yüzeysel durumların tedavisi için faydalı olacaktır.

Manyetik izleme sistemi : lazer enerjisinin güvenli dağılımını sağlamak için hedefleme mesafesini ölçerek hızlı tedavi ve tutarlı kapsama alanı sağlar, bu sayede tutarlı, etkili sonuçlar almayı netleştirir.

Kontrollü teknolojisi ısı birikimini önlemek için her atışı bir öncekinden mümkün olduğunca uzakta olacak şekilde hesaplar, böylece daha güvenli ve daha konforlu bir prosedür süreci geçirilir.

Varlık 8_300x.png
Varlık 10_300x.png

BABY FACE ULTRA™ uygulaması iki aşamalıdır

shutterstock_1938409180.png

1-BABY FACE ULTRA™ Thulium Lazer ciltte hassas mikro kanallar oluşturur.

Baby Face Beauty 5- 6 dakikalık bir uygulamada dermise kadar ulaşan binlerce mikro ışın üretir ve cildin derin katmanlarında hassas mikro kanallar açar. Dakikada ortalama 6000 mikro kanal açarak bir yüzde ortalama 30.000 mikro kanal açılır. Açılan bu mikro kanallardan cildin ihtiyacına uygun ampul içeriği cilt altı katmanlara gönderilir, iyileşme içeriden dışarıya doğru başlar.

2-BABY FACE ULTRA™ Nano Ampuller lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan cildin derin tabakalarına kadar nüfus ederler.

Baby Face Beauty uygulamasını başarılı kılan en önemli etken, nano teknoloji ile üretilen ampul içeriklerinin cilt bariyerini kolayca geçerek cildin derin tabakalarına kadar iletilebilmesidir. Bu amaçla serumların üretim aşamasından kullanım aşamasına kadar bir dizi özel teknoloji kullanılmıştır.

Nano teknoloji ile üretilmiş ampul içeriklerinin küçük partikül boyutları, ciltten emilimi arttırır ve uygulamadan optimum sonuçlar elde edilmesini sağlar. Thulium lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan kolayca geçebilen parçacık boyutuna sahip olduklarından cildin derin tabakalarına kadar nüfus ederler ve ciltte süratle toparlanma, lekelerin renginde açılma fark edilir. Ayrıca ciltte mikro kanallar yoluyla oluşturulan kontrollü hasar kolajen ve elastin üretimini tetikler, daha genç ve daha aydınlık bir cilt ortaya çıkar.

Çapa 2
 • FDA onayına sahip güvenli tedavi

 • Etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış başarılı sonuçlar

 • Kısa süreli uygulama

 • Ağrısız, yan etkisiz tedavi

 • Uygulama öncesi anestezi gerektirmez

 • Uygulama sonrası özel bakım gerektirmez

 • Hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir

 • Aynı seansta leke azaltma, cilt gençleştirme gibi çoklu tedaviler yapılabilir

 • Kişiye özel tedavi protokolü oluşturulabilir

 • Tüm cilt tiplerine uygulanabilir

 • Her yaş grubuna uygulanabilir

 • Her mevsim uygulama yapılabilir

 • Hemen fark edilen ve kalıcılığını uzun süre koruyan gözle görünür sonuçlar

 • Yüksek hasta memnuniyet oranı

Neden BABY FACE ULTRA?

shutterstock_1812492760 kopya.png

BABYFACE ULTRA İLE IŞILDAYAN BİR CİLT

Lutronic LaseMD Babyface ULTRA, cildin yüzeyini yeniden oluşturarak daha parlak bir cilt dokusu veren, iyileşme süresi olmayan lazer tedavisidir. Babyface ULTRA ile tedaviler, özel ihtiyaçlarınız ve programınız için özelleştirilebilir. ULTRA, ince çizgi ve kırışıklıkların, yaşlılık lekelerinin, çillerin, güneş lekelerinin, kanserli olmayan pigmentli lezyonların ve güneş hasarlarının tedavisinde vücudun her bölgesinde kullanılabilir.

 

Babyface ULTRA, yeni nesil thulium lazerdir. 20 watt geliştirilmiş güce sahiptir. Bu nedenle, ULTRA ile yapılan tedaviler daha hızlıdır ve daha etkin sonuçlar vererek daha güçlü bir sonuçla sadece cildiniz değil ruhunuz da nefes alacak.

BabyfaceULTRA’nın felsefesi;

Kozmetik Minimalizm

Kozmetik Minimalizm, yalnızca cildin ihtiyaç duyduğu temel bileşenleri sağlamak için bir bilim felsefesidir.

Temel bileşenler (VC, VA, TA, RS)

Kozmetik Minimalizm

 • Yapay olmayan koruyucular

 • Yapay olmayan koku

 • Yapay olmayan kimyasallar

 • Renklendirme içermeyen tamamen doğal içerik

Yabancı maddelerden kaynaklanan potansiyel cilt reaksiyonunu ve hücre toksisitesini en aza indirir

Avantajları

SEZGİSEL

Çok-Yönlü-Kullanım.png

Kullanımı kolay ekran, seçilebilir kapsama oranı, tedavi seansı özelinde verilen toplam enerji, yoğunluk ve aralık seçenekleri ile özelleştirilmiş tedavi.

GÜVENİLİR

pratik2.png

ULTRA, minimum sarf maliyetiyle ve prosedür başına atış sınırı olmaksızın nazik, ablatif olmayan fraksiyonel tedaviler yoluyla parlak, sağlıklı ve elastik cildi yeniden geliştirir.

DAHA HIZLI

hizli2.png

Daha büyük ışın çapına (200 μm ve 350 μm) ve tarama boyutuna (4 x 10 mm ve 6 x 10 mm) sahip en hızlı yüzey yenileme işlemi çözümü. Hafiften agresife kadar ayarlanabilir tedavi, özelleştirilmiş sonuçlar sağlar.

DAHA ETKİLİ

Intuitive-icon-red2.png

ULTRA, mümkün olan en hızlı ve kıyaslanamayacak kadar etkilli tedaviler için bir Top-Hat ışın profili ile 20 W'lık maksimum gücü sağlayabilen, piyasada mevcut tek cihazdır.

Çapa 3
Varlık 11_300x.png
Çapa 4
 • İnvaziv olmayan cilt yenileme lazeri

 • Tüm cilt tipleri ve tolerans seviyeleri için özelleştirilebilir

 • Hızlı tedavi seansları

 • 20 Watt gücüne sahip thulium lazer

 • Konforlu; ağrı, acı yok

 • Minimum iyileşme süresi “3-7 gün”

 • Hızlı ve etkili sonuçlar sunar

 • Yıl boyunca her mevsimde kullanım için güvenli

Solüsyon İçerik Bilgileri

shutterstock_1924400426 kopya.png

Lutronic Baby Face Ultra, ablatif olmayan bir Thulium lazerdir, cildin görünür üst katmanlarına zarar verme potansiyeli olmadan cildinizin daha derinlerinde çalışır. Lutronic Ultra, akne izleri, ince çizgiler, kırışıklıklar, melazma, kahverengi lekeler, çatlaklar ve aktinik keratoz gibi çeşitli cilt sorunlarını çözebilir.

Eski lazerlerin aksine Babyface Ultra, Melasma için TEK FDA onaylı lazerdir. Thulium lazer ile pigment hücrelerini yok eder.

Kozmetik Dağıtım Sistemi (CDS) için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Temel bileşenleri özel olarak tasarlanmış CDS lazer ile birleştiren ürünler, cilt tarafından tamamen emilir ve cildinizi onarmak ve gençleştirmek için maksimum kombinasyonu sunar.

Nano teknoloji ile üretilmiş ampul içeriklerinin küçük partikül boyutları, ciltten emilimi arttırır ve uygulamadan optimum sonuçlar elde edilmesini sağlar. Thulium lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan kolayca geçebilen parçacık boyutuna sahip olduklarından cildin derin tabakalarına kadar nüfus ederler ve ciltte süratle toparlanma, lekelerin renginde açılma fark edilir. Ayrıca ciltte mikro kanallar yoluyla oluşturulan kontrollü hasar kolajen ve elastin üretimini tetikler, daha genç ve daha aydınlık bir cilt ortaya çıkar.

Sistem, kozmetiklerin içten dışa iyileşmeyi hızlandırması için ideal bir altyapı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Çapa 6

BABY FACE ULTRA Ampulleri

6 ampoules with black CK.png
CK.png

VC Ampul (Askorbik Asit)

C Vitamini, kolajen liflerini uyararak ve güçlendirerek daha sağlıklı cildi teşvik eden doğal olarak oluşan bir antioksidandır. Güneş hasarı belirtilerini korumak ve azaltmak için kullanılır, askorbik asit herhangi bir yaşlanma karşıtı prosedür için önemli bir bileşendir.

VA Ampul (Retinol)

Retinol veya A vitamininin yaşlanma belirtilerini tersine çevirdiği kanıtlanmıştır. Daha iyi bir epidermal bazal seviye oluşturarak cildi iyileştirir.

TA Ampul (Traneksamik Asit)

CK, kolajen ve elastin liflerinin yapısını destekleyen peptitler içerir. Ayrıca saçların yeniden büyümesini teşvik etmeye yardımcı olabilir.

RS Ampul (Resveratrol)

%95 saflık seviyesi ile resveratrol doğal bir polifenoldür. Foto-yaşlanma gibi UV ile ilgili cilt sorunlarının önlenmesine yardımcı olur.

BABY FACE ULTRA™ Nano Ampuller lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan cildin derin tabakalarına kadar nüfus ederler.

Çapa 7

BABY FACE ULTRA™ Ampullerinin Önemli Özellikleri

Baby Face Beauty uygulamasını başarılı kılan en önemli etken, nano teknoloji ile üretilen ampul içeriklerinin cilt bariyerini kolayca geçerek cildin derin tabakalarına kadar iletilebilmesidir. Bu amaçla serumların üretim aşamasından kullanım aşamasına kadar bir dizi özel teknoloji kullanılmıştır.

> Sadece gerekli etken maddeleri içerirler

> Nano Lipozom Teknolojisi

> Eşsiz formülasyona sahip Multi Nanozom Granülasyon Sistemi

> Yapay kimyasal madde içermezler

> Yapay koku maddesi içermezler

> Koruyucu madde içermezler

Nano lipozom teknolojisiyle üretilen ampuller, büyük boyutlu partikül içeren dermokozmetiklere kıyasla daha derin penetrasyon ve daha uzun süreli etkiler sağlarlar. Lazer sisteminin açtığı mikro kanallara uygun olarak üretilmiş nano moleküller, kanallar kapandıktan sonra da içten dışa etkinliklerini sürdürürler.

Kullanım Alanları

 • İnce çizgiler ve kırışıklıklar

 • Pigmentasyon

 • Yüz, boyun ve dekoltenin zayıf dokusu ve tonu

 • Gözenek daraltma

 • Güneşten zarar görmüş cilt / güneş lekeleri

 • Yaşlılık lekeleri

 • Hipo veya hiper pigmentasyon

 • Aktinik keratoz

 • Çiller

 • Melazma belirtileri

 • Gül hastalığı

 • Yara izleri

 • El gençleştirme

 • İnce Çizgi ve Kırışıklıkları Azaltma/Önleme

 • Leke Tedavisi (Çiller, Yaşlılık Lekeleri, Güneş Lekeleri)

 • Cilt beyazlatma

 • Genital renk açma

 • Koltuk altı beyazlatma

shutterstock_1337210525 kopya.png
Çapa 8

Neden BABY FACE ULTRA?

 • FDA onayına sahip güvenli tedavi

 • Etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış başarılı sonuçlar

 • Kısa süreli uygulama

 • Ağrısız, yan etkisiz tedavi

 • Uygulama öncesi anestezi gerektirmez

 • Uygulama sonrası özel bakım gerektirmez

 • Hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir

 • Aynı seansta leke azaltma, cilt gençleştirme gibi çoklu tedaviler yapılabilir

 • Kişiye özel tedavi protokolü oluşturulabilir

 • Tüm cilt tiplerine uygulanabilir

 • Her yaş grubuna uygulanabilir

 • Her mevsim uygulama yapılabilir

 • Hemen fark edilen ve kalıcılığını uzun süre koruyan gözle görünür sonuçlar

 • Yüksek hasta memnuniyet oranı

Uzman Görüşleri

Çapa 9
Çapa 10
BABY FACE ULTRA
KLİNİKLER

BabyFaceUltra - Clarty - Hollywood Spectra

Çapa 11
bottom of page