top of page
babyfacebeyaz.png

SIKÇA SORULAN SORULAR

Medikal cihaz olup klinik ortamında uzman hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

Baby Face Ultra Nedir ?

Baby Face Ultra, Lutronic thulium lazer teknolojisiyle ciltte dakikada 6.000 mikro kanal açar ve bu kanallardan kişinin ihtiyacına uygun olan aktif içeriği cildin alt katmanlarına yollar, cilde aydınlık, parlak bir görünüm verir ve lekelerin, yara izlerinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların hafiflemesini ve yok edilmesini sağlayan, tüm yaşlanma belirtileriyle savaşan Amerikan FDA onayına sahip olan LaseMD cihazı dünya da doktorların son dönemde sıklıkla başvurduğu bir Thulium lazer teknolojisidir.

babyface.jpg
Neden Baby Face Ultra ?

Cilt yüzeyine sürülen anti-aging krem ve serumların cilde nüfuz etme oranı binde bir oranındadır. Bu da cildin en etkili içeriklerden bile optimum sonuçları almasını engeller. Lutronic Baby Face Ultra thulium lazer teknolojisi, yenilikçi etki mekanizması sayesinde anti-aging maddelerin cilt tarafından absorbe edilmesini sağlar. Bunu yaparken lazer sisteminin yaşlanma belirtileriyle savaşan faydalarını, anti-aging maddelerin etkileri ile birleştirerek çabuk ve etkili sonuçlar alınmasını sağlar.

15-min.png
Uygulama Süresi ve Etkisi?

Anestezik bir krem gerektirmeyecek kadar konforlu geçenişlem sonrasında ciltte hafif bir kızarıklık olması normaldir bu da 45 dk içinde tamamen geçer. Cildin durumuna göre 1 hafta arayla 3-4 seans olarak uygulanan tedavinin etkilerini ilk seanstan birkaç saat sonra gözlemlemeye başlarsınız. Cilt çok daha parlak ve taze bir görüntüye kavuşur, ciltte highlighter etkisi yaratan en etkin teknolojidir, Baby Face Ultra Uygulaması.

5439-1-min.png
Kişiye Özel Tedavi Protokolü

Baby Face Ultra thulium lazer destekli cilt bakım sisteminde kullanılan aktif içerik serisi, farklı cilt sorunlarına etki eden aktif içeriklerden oluşmuştur. Bunların hepsi de nano-moleküler bir yapıya sahip oldukları için ciltte yaratılan ısı kanallarının içinden rahatça geçerek hedefe ulaşırlar. Ve bu teknoloji ile kanallardan içeri geçen aktifler kanallar kapandıktan sonra da iyileşmeyi içeriden dışarıya doğru devam ettirmektedir.

Açılan mikro-kanallardan cildin alt katmanlarına gönderilen özel patentli nano-partüculer ürünlerinin içerikleri;


*Bir C vitamin türevi olan askorbik asit, sağlıklı cilt fonksiyonları için elzem bir antioksidandır, kolajen ve elastin liflerini güçlendirerek cildin yeniden yapılanmasını sağlar. Cildi güneş hasarından korumak ve var olan güneş hasarını onarmakta bilinen en etkili maddelerden biridir.


*Bir A vitamini türevi olan retinol ise çizgi ve kırışıklıkları onararak, cilt kalitesini artıran etkin iceriklerdendir.


*Tranexamic asit, leke tedavisi, yara izlerinin azaltılmasında oldukça etkili olan bu içerik yaşlılık lekelerini azaltmada ve yok etmekte de çok etkindir.


*Resveratrol, cilde anti aging etkisi verip ışıl ışıl parlaklık ve renk veren en tercih edilen anti aging uygulamasının başrolde olan aktif içeriğidir.

bottom of page