top of page

Lekesiz Bir Cilt Mümkün


Herkesin hayali lekesiz, pürüzsüz, ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmak. Maalesef yazın güneşin zararlı UV ışınları, kışın soğuk hava ve rüzgar ciltlerde kalıcı hasarlara neden olabiliyor. Özellikle güneş temasının en fazla olduğu yüz, eller ve dekolte bölgesinde oluşan güneş lekeleri en sık görülen güneş hasarıdır. Güneş lekeleri dışında travmaya bağlı gelişen lekelenmeler, melazma, yaşlılık lekeleri gibi birçok farklı leke türü mevcuttur. Cilt lekeleri, çevredeki cilde kıyasla daha koyu renkli oluşumlardır. Şekil ve boyut olarak değişiklik gösterirler, genellikle kahverengi siyah arası renktedirler. Cilt lekeleri cildin sağlıklı ve canlı görünmesinin önündeki en belirgin etkendir


Baby Face Ultra İlle Etkili Leke Tedavisi

Baby Face Ultra™ cilt yenileme için geliştirilmiş Fraksiyonel Thulium Lazer Sistemidir. Cilt altında mikro kanallar açarak lekelenmeye neden olan pigmentleri hedef alır. Cilt altında mikroskobik tedavi bölgeleri yaratır. Sistemin kullandığı ileri teknoloji cilt yüzeyinin sağlam kalmasını sağlar, bu sayede leke tedavisi çok daha güvenli ve konforlu olur. Uygulamadan sonra ciltte oluşan kızarıklık birkaç saat sonra geçer, başka bir yan etki oluşmaz.

Baby Face Ultra™’nin bir diğer benzersiz özelliği, fraksiyonel lazer tedavisini özel olarak formüle edilmiş Baby Face Ultra™ ampulleri kullanarak cildin ihtiyacına göre özelleştirmek. Lazer işleminde ciltte açılan mikro kanallardan kolayca emilen serum içerikleri, cildin alt katmanlarına iletilir ve yararlı sonuçları büyük ölçüde artar. Baby Face Ultra™, lazer sistemi ve dermokozmetik içerikli ampullerin bir araya gelmesinin sinerjik etkisinden yararlanır, tedavi sonuçları yüksek hasta memnuniyet oranına sahiptir. C Vitamini, Retinol, Resveratrol ve Traneksamik Asit içeren serumlardan her biri farklı bir cilt sorununu tedavi eder.


FDA Onaylı Leke Tedavisi

Baby Face Ultra™ 2017 Haziran ayında FDA (American Food and Drug Administration) tarafından güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, çiller gibi birçok leke tedavisi yaptığına dair onay almıştır. Uygulamada açılan mikro kanallar 100 µm çapındadır. Bu nedenle leke tedavisinde istenmeyen yan etki riski minimum düzeydedir. Tüm cilt tipleri için uygundur ve sadece tek bir tedaviden sonra bile fark edilir sonuçlar gözlenmektedir. Sadece lekelerin rengi açılmaz, aynı zamanda cilt rengi de açılır ve cilt genel olarak aydınlanır. Soyucu özellikte olmadığından kişiler hemen günlük yaşamlarına dönebiliyorlar.


Sonuç olarak; daha pürüzsüz, daha aydınlık, lekesiz ve sağlıklı bir cilt isteyen ‘’ Herkes Baby Face İster ‘’


Comments


bottom of page